Rzucenie korporacyjnej rutyny i odkrywanie świata

Rzucenie korporacyjnej rutyny i odkrywanie świata

Współczesne życie w korporacyjnym świecie jest często pełne rutyny, wykonywania powtarzalnych czynności i presji związanych z karierą. Czasami odnosimy wrażenie, że nasze życie obraca się wokół firmowego biurka, a nasze marzenia o podróżach i odkrywaniu świata wydają się tylko odległymi wspomnieniami. Jednak coraz więcej ludzi zdobywa się na odważny krok – rzucając pracę w korporacji wyrusza w nieznane, w poszukiwaniu nowych doświadczeń i pasjonujących przygód. Tak było w przypadku Mateusza Gradowskiego, dla którego pierwszy daleki wyjazd, to była radykalna decyzja, która wiązała się z ogromnym ryzykiem. Podróże, dały mu jednak wiedzę i mądrość życiową. I tak powstała książka Jak rzuciłem korpo.

Podróżowanie zyskało, dzięki czemu ludzie mają możliwość poznania kultury, obyczajów, smaków i aromatów, a także daje im możliwość rozwoju umiejętności społecznych i osobowych. Wyruszając w podróż, ludzie odkrywają piękno świata i uczą się na nowo doceniać życie.

 

Podróżowanie pozwala na rozwijanie nowych umiejętności, które mogą być przydatne zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Czasami podczas podróży odkrywamy swoją pasję i zainteresowania, które później wykorzystamy w nowej pracy lub biznesie. Podróżowanie pozwala również na budowanie rzeczywistych relacji międzyludzkich. Spotykamy nowych ludzi, dzielimy się historiami, poznajemy ich kulturę i życie.

Historia życiowa Mateusza Gradowskiego może być dla innych źródłem i motywacją do zmian. Widząc, jak autor wiele zmienił i jakie trudności pokonał, mogą uzyskać impuls, dzięki czemu sami rozpoczną działanie w kierunku pozytywnej zmiany. Bo życie to nieustanna nauka i rozwój, a nawet z pozoru trudne, może się okazać, motywacją do odkrywania siebie. Te wspomnienia mogą być również inspiracją, że zmiana i rozwój są nieodłącznymi elementami życia i wartościowymi elementami naszej drogi do nowej wersji samego siebie.

Oby ta książka zainspirowała kogoś tak, jak zainspirowany kiedyś zostałem ja. – wyznaje Mateusz Gradowski.

Czy można w jednej chwili rzucić stabilną i dobrze płatną pracę i wyruszyć w podróż marzeń? Można i warto! Mateusz Gradowski, opowiadał o tym, jak rzucił pracę w korporacji, by spełnić swoje marzenia i odkryć to, kim naprawdę jest.
Jak rzuciłem korpo już w sprzedaży!

Poznaj inną opinię o książce — zajrzyj

 

Share this post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *